Gwizdki, kartki i chorągiewki sędziowskie 

 • Chorągiewki sędziowskie
 • Kartki sędziowskie
 • Akcesoria sędziowskie
 • Gwizdki sędziowskie

  Gwizdki sędziowskie

  Podstawowym narzędziem pracy sędziego jest gwizdek sędziowski. Każdemu z nas to akcesorium kojarzy się nieodłącznie z sędziami i trenerami. Pomaga utrzymać spokój na boisku, kontrolować zawodników i przekazywać uniwersalne sygnały uczestnikom meczu, bez zdzierania głosu sędziego.

   

  Sam gwizdek ma bardzo prostą budowę, lecz poszczególne modele różnią się od siebie budową, kolorystyką, lub nawet posiadaniem kulki wewnątrz lub nie. Częstym pytaniem jest po co kulka tak właściwie znajduje się w gwizdku sędziowskim? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta: przez wdmuchiwane do wnętrza gwizdka powietrze chaotycznie skacze i przez to wydaje charakterystyczny gwiżdżący dźwięk. Natomiast równie popularną alternatywą są bezkulkowe gwizdki dla sędziego. Są one zbudowane, tak, żeby powietrze wdmuchane rozchodziło się w odpowiedni sposób po komorach gwizdka i bez dodatkowych “pomocników” samo gwizdało. 

  Zdecydowanie najpopularniejszym typem gwizdka jest FOX classic i FOX safety, które to są w naszej ofercie. Są uznawane za najlepsze gwizdki w swojej klasie i są używane nie tylko przez sędziów i trenerów, ale też służby mundurowe takie jak policja, straż miejska, czy straż pożarna. Świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji, gdy potrzebny jest głośny sygnał dźwiękowy. 

  W ofercie naszego sklepu znajdują się również gwizdki kulkowe, które również są wykonane z bardzo dobrych materiałów i również spełniają swoją funkcję. Wiele gwizdków, które można znaleźć na stronie manom.pl, jest dostępnych w naszym sklepie od ręki, to znaczy, że możemy je wysłać nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin od złożenia zamówienia. W przypadku każdego produktu informacja o złożeniu zamówienia znajduje się na karcie produktu.

  Najwyższa jakość gwizdków dla sędziego, czy trenera. Duży wybór i bardzo szybka dostawa. Profesjonalna i kompetentna obsługa w hurtowni sportowej Manom.

Gwizdki, kartki i chorągiewki sędziowskie

Praca sędziego wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wymaga dużej uwagi i umiejętności właściwej oceny sytuacji. Sędziowie sportowi, aby wspomóc się używają wielu akcesoriów, które mogą nie tylko zastępować ich głos wyręczając ich, ale też mogą być pewnym symbolem rozpoznawalnym zarówno dla graczy, jak i kibiców.

Jednym z takich akcesoriów są gwizdki sędziowskie. Nic tak nie przywołuje zawodników i kibiców do porządku jak gwizdki sędziowskie. W naszym sklepie oferujemy takie w różnych wzorach i kolorach, a przede wszystkim o różnej głośności. Ten sprzęt z pewnością pomoże zapanować nad sytuacją na boisku.

Kartki sędziowskie to inny niezbędny sprzęt w pracy sędziego. Dzięki ich dobrej jakości i solidnemu wykonaniu, możemy upewnić się, że długo posłużą i przydadzą się podczas tej wymagającej pracy.

Profesjonalne chorągiewki sędziowskie to kolejny nieodłączny element w pracy sędziego, dzięki wielu rodzajom, każdy sędzia będzie mógł znaleźć takie, które najbardziej mu odpowiadają. 

Większość akcesoriów sędziowskich w naszym asortymencie jest dostępnych od ręki, to oznacza, że znajdują się w naszych magazynach i możemy je wysłać nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin od złożenia zamówienia. W takim przypadku informacja o dostępności znajduje się na karcie produktu.