Koszulki z nadrukiem 

 • Gamingowe
 • Inne
 • Piłkarskie
 • Siatkarskie

  Ćwiczenia fizyczne są coraz częstą formą spędzania wolnego czasu. Jest to zaleta nie tylko dla sprawności fizycznej naszego organizmu, ale też pozwala na odpoczynek umysłu. Aktywnością drużynową szczególnie popularną wśród kobiet jest siatkówka. Została ona wymyślona na potrzeby zajęć wychowania fizycznego, ale cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem również u dorosłych.

  Koszulki siatkarskie damskie powinny być dopasowane do sylwetki, dzięki czemu będą wygodne, a zarazem funkcjonalne. Materiał z którego są uszyte zapewnia oddychanie skóry, dzięki czemu koszulka nie przykleja się do ciała, a na dodatek jest lekki, co dodatkowo zwiększa wygodę. Dobre wykonanie podnosi walory estetyczne i pozwala na dłuższe korzystanie z koszulki.

  Warto również zwrócić uwagę na kolorystykę damskich koszulek do siatkówki. Dzięki zastosowaniu techniki sublimacji możliwa jest dowolna wersja kolorystyczna wzorów zamieszczonych na stronie, a dodatkowo możliwość dopasowania koszulki za pomocą nadruków napisu, cyfry czy loga, co podniesie ich wartość i sprawi, że będą unikatowe. Takie nadruki są bardzo wytrzymałe, a w połączeniu z tkaniną sprawiają, że koszulki wystarczą na dłużej. Każda koszulka jest wykonywana specjalnie na zamówienie przez co czas oczekiwania na komplety siatkarskie damskie dla drużyny może zostać ustalony indywidualnie. 

  Wysoka jakość wykonania, dowolna kolorystyka i możliwość zrobienia nadruków to gwarancja dobrego wyboru!

 • Siatkarskie plażowe

  koszulki siatkarskie plażowe damskie z nadrukami

  Piłka siatkowa plażowa jako nowa dziedzina sportu zdobywa coraz większą popularność zarówno jako aktywność do oglądania, jak i aktywnego uczestniczenia na przykład w szkołach, akademiach, czy drużynach. Do tego sportu przydaje się profesjonalna odzież, jaką mogą być damskie koszulki siatkarskie plażowe z nadrukami, które podnoszą komfort zawodnika w porównaniu do zwyczajnych koszulek, nie przeznaczonych specjalnie do gry w siatkówkę, a także mogą pomóc w rozwoju jego pasji do tej aktywności. Taka odzież powinna spełniać określone kryteria, dzięki czemu podniesie jakość rozgrywki.

  Pierwszą cechą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę jest tkanina, z której takie koszulki są uszyte. Materiał powinien przepuszczać powietrze, odprowadzać wilgoć, a zarazem pozostawać lekki, co zwiększy wygodę, a to ma duże znaczenie podczas meczu, czy treningu graczek. Ponadto taka koszulka powinna być uszyta w odpowiedni sposób. Krój powinien zapewnić przyległość koszulki do ciała, tak, aby nadmiar materiału nie przeszkadzał podczas gry, ale nie obcisłość, ponieważ mogłoby to ograniczyć ruchy zawodniczki.

  Dzięki wielu dostępnym rozmiarom i za pomocą tabeli rozmiarów, w której dokładnie opisane są wymiary koszulek w każdym rozmiarze, a także przypisane odpowiednie wzrosty, każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią dla siebie koszulkę. Z uwagi na szeroką gamę wzorów i kolorów, nawet najbardziej wymagająca zawodniczka będzie w stanie znaleźć idealne koszulki siatkarskie plażowe z nadrukami dla siebie i drużyny, a możliwość zrobienia nadruków takich jak logo, numery, czy napisy sprawi, że będzie mogła je dowolnie dopasować.

  Z uwagi na różną dostępność produktów na stanach magazynowych, informację o dostępności produktów można znaleźć na stronie danego produktu. Szeroka gama koszulek siatkarskich plażowych dla Pań z nadrukami, szybka dostawa, możliwość personalizacji koszulek pod siebie i pod drużynę, a także sprawdzona, wysoka jakość to pewnik dobrego wyboru!

 • Piłka ręczna