Stroje sportowe 

 • Sportowe

  Stroje sportowe męskie

  Zjawiskiem, które możemy od dłuższego czasu zaobserwować jest wzrastająca moda na wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne. Chociaż ruch towarzyszy nam od zawsze, ciągle wymyślane są nowe jego dyscypliny, tak aby mogły uwzględniać różne preferencje.

  Od kilku lat różne marki, które produkują odzież sportową prześcigają się w szyciu coraz bardziej funkcjonalnej i coraz bardziej wpisującej się w obecne trendy modowe kompletów sportowych damskich. Dla wielu wybór profesjonalnej i praktycznej odzieży czasem może być kwestią bardziej priorytetową niż sam systematyczny trening, a dodatkowo ubranie się w kolory drużyny działa motywująco.

  W ofercie naszej hurtowni znajdują się stroje męskie z nadrukami do różnych typów aktywności fizycznej. Można w niej znaleźć te do siatkówki, piłki ręcznej, sportów drużynowych oraz stroje niezdefiniowane do konkretnej gry. Wszystkie męskie komplety sportowe z nadrukami wykonane są z lekkiego, przewiewnego materiału, który również odprowadza wilgoć, dzięki czemu zapewniają optymalny komfort i podnoszą przyjemność z aktywności fizycznej.

  Dodatkowym atutem męskich strojów sportowych jest bardzo duży wybór wzorów i kolorów, a w przypadku kompletów, na których nadruki są robione metodą sublimacji, można wybrać dowolną kolorystykę spośród dostępnych dziesiątek unikatowych wzorów. Ponadto dużym plusem jest możliwość personalizacji i dopasowania strojów do siebie lub drużyny poprzez nadruk napisów, numerów, czy log.

  W przypadku strojów, na których nadruki są wykonywane metodą sublimacji, komplety są robione specjalnie na zamówienie, dlatego czas oczekiwania na realizację może się trochę wydłużyć.

 • Koszykarskie
 • Piłka ręczna
 • Piłka ręczna plażowa
 • Piłkarskie
 • Sędziowskie

  Stroje sędziowskie męskie

  Podstawowym atrybutem, a zarazem symbolem, dzięki któremu możemy rozpoznać sędziego jest jego strój. Każdemu z nas z pewnością kojarzą się charakterystyczne spodnie i bluza sędziowska, która  będąc funkcjonalna, zapewnia zarazem niezbędny komfort. Pomaga w swoisty sposób zbudować autorytet takiego sędziego i dzięki temu utrzymać spokój na boisku, kontrolować zawodników i przekazywać uniwersalne sygnały uczestnikom meczu. Sam strój ma bardzo prostą budowę, lecz poszczególne modele różnią się od siebie krojem, kolorystyką, lub nawet posiadaniem nadruków. Wszystkie stroje dostępne w naszej hurtowni mają możliwość zrobienia nadruków i dzięki temu unikalnej personalizacji.

  Duża część strojów sędziowskich męskich, które można znaleźć na stronie manom.pl, jest dostępnych w naszym sklepie od ręki, to znaczy, że możemy je wysłać nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin od złożenia zamówienia. W przypadku każdego produktu informacja o złożeniu zamówienia znajduje się na karcie produktu. Najwyższa jakość gwizdków dla sędziego, czy trenera. Duży wybór i bardzo szybka dostawa. Profesjonalna i kompetentna obsługa w hurtowni sportowej Manom.

 • Siatkarskie

  Stroje siatkarskie męskie

  Siatkówka jest sportem, który z roku na rok przyciąga coraz więcej uwagi, nie tylko ze względu na uprawianie tego sportu, ale i oglądanie rozgrywek. Właściwie do rozegrania meczu nie jest potrzebnych wiele atrybutów, jednakże warto zwrócić uwagę na komplety sportowe, w których grają zawodnicy.

  Stroje siatkarskie dla mężczyzn powinny spełniać określone wymogi, aby nie sprawiały dyskomfortu graczom, oraz podwyższały przyjemność z rozgrywki. Najważniejszymi cechami męskich kompletów siatkarskich jest krój i materiał, z którego są wykonane. Stroje powinny być uszyte tak, żeby były dopasowane, czyli bez nadmiaru materiały, który mógłby zaburzać możliwości ruchowe, ale też nie zbyt ciasne, żeby nie krępowały ruchów. Dzięki szerokiej rozmiarówce, każdy może dobrać odpowiedni rozmiar dla siebie, aby spełniał powyższe kryteria. Drugą cechą, na którą warto zwrócić uwagę jest materiał, z którego takie stroje są uszyte. Materiał powinien być lekki i oddychający, a zarazem odprowadzać pot z powierzchni ciała, dzięki czemu dodatkowo polepszy komfort zawodnika podczas gry. 

  Dodatkowym atutem strojów jest możliwość zrobienia nadruków i dopasowania ich na przykład dla danej drużyny, akademii, bądź indywidualnych zamówień.Dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów stroje wpiszą się w każde gusta, nawet te najbardziej wyrafinowane. Z uwagi na różną dostępność produktów na stanach magazynowych, przy każdym produkcie znajduje się informacja na temat przewidywanego terminu realizacji zamówienia.

  Wiele wzorów, kolorów, możliwość personalizacji, sprawdzona jakość i świetna obsługa, to jedne z wielu przyczyn tak wielu zadowolonych klientów naszej hurtowni. 

 • Siatkarskie plażowe

  Stroje siatkarskie plażowe męskie

  Ruch od zawsze stanowi dużą część naszego życia i pomimo tego, że sposoby zapewniania sobie odpowiedniej ilości aktywności fizycznej przez lata się zmieniały, sama czynność nadal gra ważną rolę. Jako jedna z obecnie popularniejszych dziedzin siatkówka może zapewniać nie tylko stymulację ruchową, ale także wspierać pracę naszego mózgu, jako, że wymaga opracowania strategii. Szczególną odmianą siatkówki jest siatkówka plażowa, która ma zasady trochę inne od klasycznego wariantu tej gry, ale może zapewnić tyle samo rozrywki zarówno wśród Pań, jak i Panów.  

  Stroje siatkarskie plażowe męskie powinny spełniać określone funkcje, aby zapewnić maksymalny komfort posiadacza oraz przyjemność z rozgrywki. Podstawową cechą stroju powinno być to, że krój jest dopasowany, ale nie krępujący ruchów. Dzięki szerokiej rozmiarówce i rozpisanej tabeli rozmiarów, każdy powinien móc sobie dobrać odpowiedni rozmiar. Dodatkowym walorem takich strojów często są żywe kolory materiału oraz unikatowe wzory. Technika robienia nadruków umożliwia nie tylko wybranie dowolnego koloru koszulki spośród dostępnych wzorów, a także zrobienie dodatkowych nadruków takich jak napis, logo czy numery. Dzięki temu stroje mogą być dowolnie dopasowywane do zawodnika i pozytywnie wyróżnić go z tłumu. Aspektem strojów, na który warto zwrócić uwagę jest materiał z którego takie komplety do siatkówki plażowej są uszyte. Tkanina powinna być lekka i oddychająca, a zarazem nie przyklejać się do ciała, dzięki czemu stroje zapewnią optymalny komfort i będą odprowadzać wilgoć z ciała. 

  Ze względu na to, że stroje są wykonywane specjalnie na zamówienie dla klientów, czas realizacji zamówienia jest opisany przy opisie produktu, a w przypadku większych zamówień strojów siatkarskich plażowych męskich, termin może być ustalany indywidualnie.

  Duży wybór, sprawdzona jakość, szeroka rozmiarówka i możliwość wyboru dowolnych kolorów zapewnią dobre jakościowo i unikatowe komplety, które będą służyły całe lata!

 • Długi rękaw