Stroje sportowe z nadrukiem 

 • Inne
 • Koszykarskie
 • Piłkarskie
 • Siatkarskie

  Stroje siatkarskie z nadrukiem męskie

  Siatkówka jest jedną z dyscyplin sportowych, która zdobywa coraz większą popularność nie tylko jako aktywność fizyczna, którą lubimy uprawiać, ale też mecze które lubimy oglądać. Do gry w siatkówkę potrzebne jest niewiele sprzętu, ale to stroje zawodników grają ważną rolę w meczu. Profesjonalnie wykonane męskie komplety siatkarskie podnoszą komfort i przyjemność z rozgrywki. 

  Aby męskie stroje siatkarskie męskie były maksymalnie komfortowe, powinny mieć odpowiedni krój i być uszyte z odpowiedniego materiału. Profesjonalnie uszyte komplety są tak wykonane, żeby odzież nie była zbyt luźna, żeby nadmiar materiału nie przeszkadzał, ale też niezbyt obcisłe, aby strój nie krępował ruchów. Dzięki wielu dostępnym rozmiarom i tabeli rozmiarów, w której dokładnie opisane są wymiary każdego rozmiaru, każdy będzie mógł znaleźć odpowiedni dla siebie strój. Drugą cechą męskich kompletów siatkarskich z nadrukami, na którą warto zwrócić uwagę jest materiał. Powinien on być lekki oddychający, a przede wszystkim odprowadzać wilgoć z ciała, dzięki czemu zapewni zawodnikom idealny komfort nie tylko podczas meczów, ale i na treningach.

  Nadruki na strojach są wykonywane metodą sublimacji, co zapewnia możliwość wybrania dowolnej kolorystyki spośród wielu dostępnych wzorów. Dzięki tej technice robienia nadruków, właściwości materiału pozostają niezmienne i jest on tak samo lekki i przewiewny jak wersja bez nadruków. Z uwagi na tą metodę aplikacji nadruków możliwa jest pełna personalizacja kompletów, również jeśli chodzi o dodatkowe nadruki, takie jak napisy, numery, czy loga.

  Z uwagi na to, że każdy strój siatkarski męski z nadrukiem jest wykonywany specjalnie na zamówienie, czas realizacji takiego zlecenia może być dłuższy od kompletów, które mamy na miejscu, a informacja o przewidywanych terminie realizacji widnieje na karcie produktu.

  Bardzo duży wybór, możliwość dowolnej personalizacji, szeroka rozmiarówka i sprawdzona, wysoka jakość to gwarancja wyboru trwałych i  unikatowych strojów statkarskich męskich z nadrukiem.

 • Siatkarskie plażowe

  Stroje siatkarskie plażowe męskie z nadrukiem

  Aktywność fizyczna od zawsze stanowi dużą część naszego życia i pomimo tego, że sposoby zapewniania sobie odpowiedniej ilości ruchu przez lata się zmieniały, sama czynność nadal gra ważną rolę. Jako jedna z obecnie popularniejszych nowych dziedzin, siatkówka może zapewniać nie tylko niezbędną stymulację ruchową, ale także wspierać pracę naszego mózgu, jako, że wymaga opracowania strategii na udaną grę. Szczególną odmianą siatkówki jest ta plażowa, która ma zasady lekko odbiegające od klasycznego wariantu tej gry, ale może zapewnić tyle samo rozrywki zarówno wśród Pań, jak i Panów.  

  Stroje siatkarskie plażowe męskie z nadrukami powinny spełniać określone funkcje, aby zapewnić maksymalny komfort posiadacza oraz przyjemność z rozgrywki i zarazem podwyższać walory estetyczne. Podstawową cechą stroju powinno być to, że krój jest dopasowany, ale nie krępujący ruchów. Dzięki szerokiej rozmiarówce i dokładnie rozpisanej tabeli rozmiarów, każdy powinien móc sobie dobrać odpowiedni rozmiar, także pod względem wzrostu. Dodatkowym walorem takich strojów są żywe kolory materiału oraz unikatowe wzory. Technika robienia nadruków umożliwia nie tylko wybranie dowolnego koloru koszulki spośród dostępnych wzorów, a także zrobienie dodatkowych nadruków takich jak napis, logo czy numery. Dzięki temu stroje mogą być dowolnie dopasowywane do zawodnika i pozytywnie wyróżnić go z tłumu. Aspektem strojów, na który warto zwrócić uwagę jest materiał z którego takie komplety do siatkówki plażowej są uszyte. Tkanina powinna być lekka i oddychająca, a zarazem nie przyklejać się do ciała, dzięki czemu stroje zapewnią optymalny komfort i będą odprowadzać wilgoć z ciała. 

  Ze względu na to, że stroje są wykonywane specjalnie na zamówienie dla klientów, czas realizacji zamówienia jest opisany przy opisie produktu.

  Duży wybór, sprawdzona jakość, szeroka rozmiarówka i możliwość wyboru dowolnych kolorów zapewnią dobre jakościowo i unikatowe komplety, które będą służyły całe lata!