Stroje siatkarskie - co wybrać? - 

Bez względu na to czy jesteśmy siatkarskimi amatorami czy zawodowcami, warto zaopatrzyć się w odpowiedni strój siatkarski. Dzięki temu nasza gra będzie bardziej efektywna i przyjemna..

Strój siatkarski - czym kierować się przy wyborze?

Przy zakupie stroju warto zwrócić uwagę na dwa czynniki. Sprawią one, że nasz wybór będzie strzałem w dziesiątkę, a sama gra jeszcze większą przyjemnością:

  1. Właściwy rozmiar i krój. Strój siatkarski musi być przede wszystkim wygodny. W grze siatkarza najistotniejsza jest praca rąk. Koszulka nie może być więc zbyt ciasna, aby nie ograniczała ich pracy.

Strój siatkarski Męski Attack

  1. Odpowiedni materiał. Gra w siatkówkę wymaga ciągłego biegania. To sprawia, że zawodnik narażony jest na pocenie się. Warto więc, aby strój był wytworzony z materiału, który pozwoli oddychać skórze i będzie wchłaniał pot. W tym przypadku najlepszym wyborem będzie koszulka i spodenki z poliestru.

Strój siatkarski GIVOVA Kit Muro

Strój siatkarski - gdzie kupić?

W naszym sklepie MANOM z tanimi strojami sportowymi, posiadamy takie stroje siatkarskie, które trafią w wymagania najbardziej wymagającego klienta. Produkty takich producentów jak: Damons, Givova czy Modero, sprawią, że gra w siatkówkę będzie jeszcze przyjemniejsza, niż dotychczas. Wszystkie stroje wykonane są w 100% z poliestru, który daje skórze upragniony komfort.

W MANOM znajdziesz:

W każdym stroju możesz wybrać swój:

  • rozmiar;

  • kolor;

  • krój;

  • nadruk.

Możesz zaopatrzyć się również w:

Dlatego jeżeli chcesz mieć pewność, że wybierzesz coś, co sprawi, że przyjemność z uprawiania siatkówki będzie jeszcze większa, zapraszamy do naszego sklepu: https://www.manom.pl