Stroje siatkarskie przewodnik/poradnik - 

Siatkówka to jedna z dziedzin sportu drużynowego szczególnie spopularyzowana dzięki zajęciom wychowania fizycznego w szkołach. Ta najbardziej znana wersja przewiduje grę dwóch drużyn składających się każda z siedmiu zawodników, chociaż na boisku zobaczymy ich tylko sześciu. 

Strój siatkarski damski

Do gry w siatkówkę w zasadzie nie jest potrzebna duża ilość sprzętu, jedynie wymagane jest oznaczone boisko, siatka oraz odpowiednia piłka, jednakże, z uwagi na komfort zawodników i zawodniczek, bardzo często wybierają oni dedykowane do tej dyscypliny stroje. Takie komplety w przypadku strojów siatkarskich damskich powinny być uszyte w odpowiedni sposób, aby zapewnić wygodę, być funkcjonalne i dobrze wyglądać. Koszulki są zazwyczaj dopasowane, często nawet taliowane, dzięki czemu materiał przylegając podkreśla sylwetkę i umożliwia pełnię ruchu, a ponadto wykonane z odpowiedniego materiału, który jest lekki, przewiewny i oddychający, co zapewnia jak największą przyjemność z gry. Spodenki zwyczajowo są wykonane z tego samego materiału, a ich budowa jest dość krótka, dzięki czemu stanowią dopełnienie koszulki w komplecie. Dzięki bardzo szerokiej gamie wzorów i kolorów, nawet najbardziej wymagająca zawodniczka znajdzie takie stroje, które przypadną jej do gustu. W ofercie naszej hurtowni są dostępne również stroje siatkarskie damskie z nadrukami. Te komplety są wykonywane metodą sublimacji, co oznacza, że z kilkudziesięciu dostępnych wzorów jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa dowolną kolorystykę i każdy rodzaj nadruków, czyli napisy, numery czy loga. 

Strój siatkarski damski Vega Pro P3

Nasz sklep oferuje również stroje siatkarskie damskie do siatkówki plażowej zarówno w wersji długiej, jak i skróconej. W naszym asortymencie mogą Państwo również znaleźć różne akcesoria siatkarskie takie jak: rękawki, skarpety siatkarskie, a nawet pojedyncze koszulki siatkarskie damskie, czy spodenki damskie siatkarskie.

Strój siatkarski dla dziewczynki

Z uwagi na szczególną popularność tej aktywności w szkołach na zajęciach wychowania fizycznego, zostały również przygotowane stroje siatkarskie dla dziewczynek. Podobnie jak w przypadku kompletów dla Pań są one odpowiednio szyte ze specjalnego materiału, co zapewnia optymalny komfort i przyjemność z gry. Takie komplety dla młodych zawodniczek są nie tylko bardzo wygodne i funkcjonalne, ale też dzięki szerokiemu wyborowi unikalne i pozytywnie zwracają na siebie uwagę. Dodatkowym atutem jest możliwość dopasowania zamówienia strojów do zamówień drużynowych, czy klubowych. Możemy wykonać nadruki takie jak napisy, numery, czy loga sponsora. Cechą rozpoznawczą naszych strojów są żywe kolory i bardzo wysoka jakość. Warto też zwrócić uwagę na rozmiarówkę takich kompletów. Każdy strój jest dostępny w wielu rozmiarach, które są dokładnie opisane w tabeli rozmiarów, dzięki czemu każda młoda zawodniczka znajdzie idealnie pasujący komplet. 

Strój siatkarski dziewczęcy Venus P1

W naszym sklepie można również znaleźć wiele akcesoriów przydatnych podczas meczów, czy treningów, takich jak: dziewczęce rękawki siatkarskie, skarpety sportowe, a nawet jest możliwość kupienia tylko jednej koszulki siatkarskiej, czy spodenek sportowych.

Strój siatkarski męski

Podczas gdy damskie stroje mają specjalny krój i delikatne wcięcie w pasie zwane taliowaniem w celu podkreślenia sylwetki, stroje męskie mają prosty krój, zaprojektowany tak, żeby umożliwić zawodnikowi jak największy zakres ruch, ale też nie dołożyć nadmiaru materiału, który mógłby sprawić dyskomfort. Takie męskie komplety siatkarskie są szyte z odpowiedniego materiału i zapewniają wszystkie niezbędne każdemu siatkarzowi funkcjonalności. Podobnie jak w przypadku kompletów damskich, czy dziewczęcych jest możliwość zrobienia nadruku indywidualnego, bądź dla całej drużyny.

Strój siatkarski męski Hector Pro P2

W naszej ofercie znajdują się również inne akcesoria przydatne siatkarzom takie jak: rękawki siatkarskie, skarpety sportowe, a także pojedyncze koszulki siatkarskie i spodenki sportowe, dzięki czemu każdy może skompletować taki zestaw, który będzie mu najbardziej odpowiadał.

Ponadto w asortymencie naszej hurtowni mamy również odzież i akcesoria dla chłopców. Można u nas znaleźć ofertę na stroje siatkarskie, koszulki siatkarskie, spodenki, a także rękawki siatkarskie. Wszystkie produkty są bardzo wysokiej jakości, a możliwość personalizacji, dzięki wykonaniu nadruków może zapewnić unikalne stroje indywidualne, bądź dla drużyn.