Od 24.07-31.07 hurtownia MANOM jest nieczynna z powodu urlopu. Wszelkie zamówienia zrealizujemy od 2.08.

Kategorie

Podsumowanie sportowe w pigułce - 12.07.2021 r. -

Piłka nożna

Reprezentacja Włoch wygrywa EURO 2020! Podopieczni Roberto Manciniego gorzej weszli w mecz, ponieważ Anglicy objęli prowadzenie już w 2. minucie spotkania, jednak konsekwentnie próbowali wyrównać stan meczu. Udało się to w 67. minucie, a bohaterem został Leonardo Bonucci. Następnie potrzebna była dogrywka i rzuty karne, które lepiej wykonywali Włosi.

Na dodatek włoski bramkarz - Gianluigi Donnarumma został wybrany najlepszym zawodnikiem EURO 2020. Cóż to był za turniej!

Tenis

Niestety Hubert Hurkacz przegrał swój półfinałowy mecz z Mateo Berettinim 1:3 (3:6, 0:6, 7:6, 4:6), ale i tak ma za sobą wspaniały turniej. Cały Wimbledon wygrał Novak Djokovic, który w finale rozprawił się z wcześniej wspomnianym Berettinim 3:1 (6:7, 6:4, 6:4, 6:3).

W turnieju kobiet wygrała niesamowita Ashleigh Barty. Australijka pokonała Karolinę Pliskovą 2:1 (6:3, 6:7, 6:3).