Akcesoria sportowe Jest 11 produktów.

 • Szkoły i akademie

  Szkoły i akademie

  Powołując się na bardzo popularne powiedzenie - to trening czyni mistrza. Wiedzą to szczególnie trenerzy i nauczyciele młodych sportowców, dla których odpowiedni i profesjonalny sprzęt jest nieodzowny do zawodowej gry i ćwiczenia odpowiedniej techniki. Aby się rozwijać trzeba nieustannie trenować, poświęcać się swojej pasji, a przede wszystkim wiedzieć, że trzeba zawsze próbować, pomimo czasem zdarzających się porażek.

  Zdaniem wielu szkołny klub sportowy, czy akademia posiadająca dobry sprzęt do treningu i ćwicząca z nim ma już przewagę nad konkurencją i jest w stanie wygrać nawet z tymi stojącymi o klasę wyżej. W kategorii szkoły i akademie można znależć najwyższej jakości sprzęt i akcesoria sportowe potrzebne trenerom podczas zarówno ćwiczeń, jak i meczy.

  Część sprzętu, który znajduje się w naszej ofercie posiadamy w magazynie, wtedy na stronie na karcie produktu widnieje informacja, że możemy te produkty wysłać nawet do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia.

  Znajdujący się w naszej hurtowni szeroki wybór profesjonalnego sprzętu do szkół i akademii to gwarancja wysokiej jakości sprzętu sportowego, który wystarczy na lata!

 • Tablice taktyczne

  Tablice taktyczne

  Profesjonalne tablice taktyczne to nieodłączny sprzęt każdego trenera. Zazwyczaj mają magnetyczną powłokę i znajdują się w zestawie z kolorowymi pionkami, które symbolizują zawodników. Większość tablic ma możliwość ścierania tego co było na nich napisane, dzięki czemu mogą być używane wielokrotnie. Według specjalistów, tablice taktyczne podnoszą walory dydaktyczne i organizacyjne treningów, dlatego też są tak chętnie stosowane przez trenerów różnych dziedzin. 

  Tablica taktyczna oprócz swojej funkcjonalności powinna również być na tyle lekka, aby można ją było bez większych problemów przenosić, a jej rozmiar na tyle duży, aby móc pomóc w wyjaśnianiu, ale też nie utrudniający przemieszczania jej, co dodatkowo ułatwiają specjalne uchwyty przymocowane do niemal każdego modelu. 

  Tablice taktyczne są wykonane z twardego, wytrzymałego materiału, dzięki czemu mogą dłużej służyć podczas treningów i być stosowane w praktycznie każdych warunkach.

  W tej kategorii możemy również znaleźć bloki trenerskie, które podobnie jak tablice mają za zadanie przedstawić taktykę i wyjaśnić punkt widzenia trenera.

  Duża część tablic trenerskich i bloków taktycznych z naszej oferty jest dostępna w stanach magazynowych i przy takich produktach jest widoczna informacja na stronie produktu. Wtedy takie akcesoria trenerskie możemy wysłać nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin. 

  Duży wybór oraz sprawdzona jakość gwarantują zakup tablic i bloków taktycznych, które będą służyły i przydawały się przez lata.

 • Gumy i pasy treningowe
 • Medycyna sportowa
 • Bidony i kosze na bidony
 • Gwizdki, kartki i chorągiewki sędziowskie

  Gwizdki, kartki i chorągiewki sędziowskie

  Praca sędziego wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wymaga dużej uwagi i umiejętności właściwej oceny sytuacji. Sędziowie sportowi, aby wspomóc się używają wielu akcesoriów, które mogą nie tylko zastępować ich głos wyręczając ich, ale też mogą być pewnym symbolem rozpoznawalnym zarówno dla graczy, jak i kibiców.

  Jednym z takich akcesoriów są gwizdki sędziowskie. Nic tak nie przywołuje zawodników i kibiców do porządku jak gwizdki sędziowskie. W naszym sklepie oferujemy takie w różnych wzorach i kolorach, a przede wszystkim o różnej głośności. Ten sprzęt z pewnością pomoże zapanować nad sytuacją na boisku.

  Kartki sędziowskie to inny niezbędny sprzęt w pracy sędziego. Dzięki ich dobrej jakości i solidnemu wykonaniu, możemy upewnić się, że długo posłużą i przydadzą się podczas tej wymagającej pracy.

  Profesjonalne chorągiewki sędziowskie to kolejny nieodłączny element w pracy sędziego, dzięki wielu rodzajom, każdy sędzia będzie mógł znaleźć takie, które najbardziej mu odpowiadają. 

  Większość akcesoriów sędziowskich w naszym asortymencie jest dostępnych od ręki, to oznacza, że znajdują się w naszych magazynach i możemy je wysłać nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin od złożenia zamówienia. W takim przypadku informacja o dostępności znajduje się na karcie produktu.

 • Plecaki i Torby sportowe
 • Ochraniacze i nagolenniki piłkarskie
 • Yoga i fitness
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów