Akcesoria sportowe Jest 12 produktów.

 • Szkoły i akademie

  To prawda, że odpowiedni i profesjonalny sprzęt jest niezbędny dla trenerów, nauczycieli i młodych sportowców w szkołach, klubach sportowych i akademiach. Dobrze przygotowany sprzęt treningowy ma kluczowe znaczenie dla doskonalenia umiejętności sportowych i rozwijania potencjału zawodników. Szkoły, kluby sportowe i akademie, które inwestują w wysokiej jakości sprzęt i akcesoria treningowe, zyskują przewagę nad konkurencją i stwarzają warunki do osiągnięcia sukcesów w zawodach.

  W kategorii szkoły i akademie można znaleźć szeroki wybór profesjonalnego sprzętu i akcesoriów sportowych, które są niezbędne podczas treningów, zajęć sportowych i meczów. Warto zaznaczyć, że wiele z tych produktów jest dostępnych od ręki w magazynie, co oznacza, że można je wysłać w ciągu zaledwie dwudziestu czterech godzin od złożenia zamówienia. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości sprzęt sportowy, który jest trwały i wytrzymały, co zapewnia jego długotrwałe użytkowanie.

  Dla trenerów, nauczycieli i uczniów zaangażowanych w działalność sportową, odpowiednio dostosowany sprzęt jest kluczowym narzędziem do doskonalenia umiejętności i osiągania sukcesów w swoich dyscyplinach sportowych. Profesjonalny sprzęt sportowy jest nie tylko nieodzowny, ale także motywuje do osiągania coraz lepszych wyników.

 • Tablice taktyczne

  Profesjonalne tablice taktyczne to nieodłączny sprzęt każdego trenera. Zazwyczaj mają magnetyczną powłokę i znajdują się w zestawie z kolorowymi pionkami, które symbolizują zawodników. Większość tablic ma możliwość ścierania tego co było na nich napisane, dzięki czemu mogą być używane wielokrotnie. Według specjalistów, tablice taktyczne podnoszą walory dydaktyczne i organizacyjne treningów, dlatego też są tak chętnie stosowane przez trenerów różnych dziedzin. 

  Tablica taktyczna oprócz swojej funkcjonalności powinna również być na tyle lekka, aby można ją było bez większych problemów przenosić, a jej rozmiar na tyle duży, aby móc pomóc w wyjaśnianiu, ale też nie utrudniający przemieszczania jej, co dodatkowo ułatwiają specjalne uchwyty przymocowane do niemal każdego modelu. 

  Tablice taktyczne są wykonane z twardego, wytrzymałego materiału, dzięki czemu mogą dłużej służyć podczas treningów i być stosowane w praktycznie każdych warunkach.

  W tej kategorii możemy również znaleźć bloki trenerskie, które podobnie jak tablice mają za zadanie przedstawić taktykę i wyjaśnić punkt widzenia trenera.

  Duża część tablic trenerskich i bloków taktycznych z naszej oferty jest dostępna w stanach magazynowych i przy takich produktach jest widoczna informacja na stronie produktu. Wtedy takie akcesoria trenerskie możemy wysłać nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin. 

  Duży wybór oraz sprawdzona jakość gwarantują zakup tablic i bloków taktycznych, które będą służyły i przydawały się przez lata.

 • Gumy i pasy treningowe
 • Medycyna sportowa
 • Bidony i kosze na bidony
 • Gwizdki, kartki i chorągiewki sędziowskie

  Praca sędziego wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wymaga dużej uwagi i umiejętności właściwej oceny sytuacji. Sędziowie sportowi, aby wspomóc się używają wielu akcesoriów, które mogą nie tylko zastępować ich głos wyręczając ich, ale też mogą być pewnym symbolem rozpoznawalnym zarówno dla graczy, jak i kibiców.

  Jednym z takich akcesoriów są gwizdki sędziowskie. Nic tak nie przywołuje zawodników i kibiców do porządku jak gwizdki sędziowskie. W naszym sklepie oferujemy takie w różnych wzorach i kolorach, a przede wszystkim o różnej głośności. Ten sprzęt z pewnością pomoże zapanować nad sytuacją na boisku.

  Kartki sędziowskie to inny niezbędny sprzęt w pracy sędziego. Dzięki ich dobrej jakości i solidnemu wykonaniu, możemy upewnić się, że długo posłużą i przydadzą się podczas tej wymagającej pracy.

  Profesjonalne chorągiewki sędziowskie to kolejny nieodłączny element w pracy sędziego, dzięki wielu rodzajom, każdy sędzia będzie mógł znaleźć takie, które najbardziej mu odpowiadają. 

  Większość akcesoriów sędziowskich w naszym asortymencie jest dostępnych od ręki, to oznacza, że znajdują się w naszych magazynach i możemy je wysłać nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin od złożenia zamówienia. W takim przypadku informacja o dostępności znajduje się na karcie produktu.

 • Plecaki i Torby sportowe
 • Ochraniacze i nagolenniki piłkarskie
 • Yoga i fitness
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów