Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
dostępny wysyłka możliwa w ciągu 24h
na zamówienie dostępny w ciągu około 10 dni roboczych
na szybkie zamówienie dostępny w ciągu około 3 dni roboczych
na potwierdzone zamówienie dostępność i termin realizacji zostanie potwierdzony
Producent
Po wybraniu producenta z listy wyboru, na liście produktów będą widoczne tylko pozycje wybranego producenta. Aby usunąć filtr producenta, proszę kliknąć
na krzyżyk z prawej strony opcji wyboru.
Rozmiar
Po wybraniu rozmiaru z listy wyboru, na liście produktów będą widoczne tylko pozycje w danym rozmiarze. Aby usunąć filtr rozmiaru, proszę kliknąć na krzyżyk z prawej strony opcji wyboru.
KOLOR

Mechanizm filtrowania wg kolorów, działa w sposób uproszczony, wg kolorów podstawowych, które odnoszą się również do różnych odcieni danej barwy:

Kolor podstawowyKolory produktów
biały antracytowy, biały, kremowy
brązowy beżowy, brązowy, bursztynowy, ciemny khaki, dębowy, khaki, lniany, miedziany, naturalny, piaskowy
czarny czarny
czerwony bordowy, cynkowy, czerwony
fioletowy fioletowy, lawendowy, purpurowy
niebieski błękitny, chabrowy, ciemny turkus, denim, granatowy, indygo, kobaltowy, lazurowy, lodowy, niebieski, turkusowy
pomarańczowy brzoskwiniowy, pomarańczowy
różowy fuksja, fuksjowa, malinowy, różowy, rubinowy
szary ciemny melanż, grafitowy, srebrny, szary
wielokolorowy dowolny, kolorowy, moro, wielokolorowy
zielony ciemny zielony, groszkowy, jasnozielony, limonkowy, military, oliwkowy, seledynowy, szmaragdowy, zieleń trawy, zielony
żółty cytrusowy, jasno żółty, pistacjowy, żółty, złoty

Tagi

Torby na sprzęt sportowy

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W nawiązaniu do popularnego przysłowia, warto podkreślić, że to właśnie trening jest kluczem do osiągnięcia mistrzostwa. To szczególnie prawdziwe w przypadku sportowców, którzy zdają sobie sprawę, że bez systematycznego doskonalenia swoich umiejętności, nawet największy talent pozostaje niewykorzystany. Rozwijanie się to proces, który wymaga ciągłego wysiłku, oddania się swojej pasji i, co najważniejsze, gotowości do podejmowania wyzwań, nawet w obliczu ewentualnych porażek.

Wielu uważa, że drużyna wyposażona w wysokiej jakości sprzęt treningowy i regularnie trenująca z jego wykorzystaniem ma przewagę nad konkurencją. To właśnie odpowiednie narzędzia pozwalają osiągać wyższe wyniki, nawet w rywalizacji z przeciwnikami o wyższym poziomie zaawansowania. W naszej kategorii sportowych toreb na sprzęt znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych toreb, zarówno przeznaczonych do przechowywania indywidualnych ubrań i sprzętu, jak i do transportu wyposażenia dla klubów czy drużyn.

Większość sportowych toreb na sprzęt dostępnych w naszej ofercie jest dostępna od ręki, co oznacza, że jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w zaledwie dwadzieścia cztery godziny od jego złożenia. Informacje dotyczące dostępności produktu znajdziesz na stronie produktu. Nasza szeroka oferta gwarantuje wysoką jakość sprzętu, który sprosta wymaganiom na wiele lat.

Dla sportowców, drużyn i klubów sportowych odpowiednie narzędzia i wyposażenie stanowią klucz do sukcesu. Nasze sportowe torby na sprzęt są gotowe na lata ciężkiej pracy i treningów, co daje pewność, że zawsze będziesz gotów do osiągnięcia swoich celów na arenie sportowej.