Piłki nożne Jest 1 produkt.

 • Piłki nożne meczowe

  Piłki nożne meczowe

  Piłka nożna jest dyscypliną sportową, która cieszy się niesłychaną popularnością wśród wszystkich grup wiekowych na całym świecie. Zasady rozgrywki są niezbyt skomplikowane, a do meczu jest potrzebna tak naprawdę tylko piłka. Dzięki temu ten sport może być uprawiany w zasadzie wszędzie i w większości warunków pogodowych. W takiej drużynie piłkarskiej według oficjalnych zasad powinno grać 11 zawodników, w tym licząc bramkarza, jednakże są też drużyny pięcioosobowe i siedmioosobowe.

  Najbardziej profesjonalnymi ze wszystkich typów piłek są te meczowe, które są używane zarówno podczas oficjalnych rozgrywek, jak i treningów niektórych klubów na czele lig. Oficjalne piłki meczowe nie są zszywane jak ich treningowe odpowiedniki, ale łączenia są sklejane termiczne, co zapewnia większą trwałość i wytrzymałość piłek. Ponadto wiele z tych piłek posiada atesty organizacji takich jak FIFA, czy IMS.

  Wiele modeli meczowych posiada również swoje odpowiedniki zrobione na wzór takiej piłki. Wtedy w nazwie możemy znaleźć termin replica. Często od oryginałów różnią się materiałem, z którego są wykonane, do ich zrobienia są używane zamienniki, które nierzadko są o wiele tańsze. 

  Dużą część piłek posiadamy na stanach magazynowych, wtedy na karcie produktu widnieje informacja, że możemy je wysłać nawet do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. 

  Znajdujący się w naszej hurtowni szeroki wybór piłek nożnych meczowych to gwarancja wysokiej jakości sprzętu, który wystarczą na lata!

 • Piłki nożne treningowe

  Piłki nożne treningowe

  Piłka nożna jest jedną z wielu aktywności fizycznych, która cieszy się niesłychaną popularnością wśród wielu osób na całym świecie. Zasady rozgrywki pochodzą z dawnych terenów Anglii i są niezbyt skomplikowane, a do meczu jest potrzebna tak naprawdę tylko piłka. Dzięki temu ten sport może być uprawiany w zasadzie w każdym miejscu i każdej pogodzie. Oficjalnie w takiej drużynie piłkarskiej według powinno grać 11 zawodników, w tym licząc bramkarza, jednakże są też drużyny pięcioosobowe i siedmioosobowe.

  Najczęściej spotykanymi ze wszystkich typów piłek są te treningowe, które są używane zarówno podczas ćwiczeń w klubach, czy akademiach, ale też w szkołach. Popularność mogą zawdzięczać przystępnej cenie, która stoi w kompromisie z dobrą jakością, dzięki czemu takie piłki pomimo intensywnego użytkowania, są wytrzymałe. Większość profesjonalnych piłek nożnych treningowych jest zszywana tradycyjną metodą, dzięki czemu szwy są odpowiednio zabezpieczone. 

  W naszej ofercie znajduje się wiele modeli w różnych rozmiarach i wzorach. Często zdarza się tak, że z danego typu posiadamy więcej wzorów kolorystycznych i rozmiarów.

  Część piłek z naszej oferty posiadamy na stanach magazynowych, wtedy na stronie na karcie produktu widnieje informacja, że możemy je wysłać nawet do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. 

  Znajdujący się w naszej hurtowni szeroki wybór profesjonalnych piłek nożnych do treningów to gwarancja wysokiej jakości sprzętu, który wystarczą na lata!

 • Piłki nożne uliczne

  Piłki nożne uliczne

  Gra w piłkę nożną jest obecnie jednym z najpopularniejszych sportów drużynowych. Z uwagi na nieskomplikowane zasady oraz małą ilość potrzebnego sprzętu do rozgrywki, ta dyscyplina może być uprawiana w zasadzie wszędzie i w większości warunków pogodowych. W takiej drużynie według oficjalnych zasad powinno grać 11 zawodników, w tym licząc bramkarza, jednakże są też drużyny pięcioosobowe i siedmioosobowe. Jednakże w piłkę nożną ludzie często grają nawet na ulicach,  a do tego też został wyprodukowany specjalny sprzęt.

  Piłka nożna jest jednym z nielicznych sprzętów potrzebnych do gry w tej dziedzinie. Z uwagi na duży wybór mamy wiele parametrów, na które musimy zwrócić uwagę podczas zakupu. Przede wszystkim najważniejszą cechą o której powinniśmy pamiętać jest sposób użytkowania tej piłki. Generalnie do wyboru mamy piłki treningowe, meczowe, halowe, ale też przeznaczone do gry na ulicy. Możemy je rozpoznać po grubszym i bardziej wytrzymałym materiale oraz chropowatej powierzchnni. 

  Wiele piłek nożnych ulicznych w naszej hurtowni jest dostępnych od ręki i mogą zostać wysłane w ciągu dwudziestu czterech godzin, a dostępność danego produktu mogą Państwo sprawdzić na karcie produktu.

 • Piłki nożne halowe

  Piłki nożne halowe

  Gra w piłkę nożną jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktywności drużynowych. Z uwagi na w miarę proste zasady oraz małą ilość potrzebnego sprzętu do rozgrywki, ta dyscyplina może być uprawiana w zasadzie wszędzie (zarówno na dworze, jak i w halach) i w większości warunków pogodowych. W takiej drużynie według oficjalnych zasad powinno grać 11 zawodników, w tym licząc bramkarza, jednakże są też drużyny pięcioosobowe i siedmioosobowe.

  Piłka nożna jest jednym z nielicznych sprzętów potrzebnych do gry w tej dziedzinie. Z uwagi na duży wybór mamy wiele parametrów, na które musimy zwrócić uwagę podczas zakupu. Przede wszystkim najważniejszą cechą o której powinniśmy pamiętać jest sposób użytkowania tej piłki. Generalnie do wyboru mamy piłki treningowe, meczowe, do gry na ulicy, ale też te przeznaczone do dry w halach. Charakteryzują się one tym, że mają jeden ustalony rozmiar - 4 oraz odbijają się szybko, dzięki czemu gracz może mieć najlepszą możliwą kontrolę. 

  Wiele piłek nożnych halowych w naszej hurtowni jest dostępnych od ręki i mogą zostać wysłane w ciągu dwudziestu czterech godzin, a dostępność danego produktu mogą Państwo sprawdzić na karcie produktu.

  Znajdujący się w naszej hurtowni szeroki wybór piłek nożnych halowych to gwarancja wysokiej jakości sprzętu, który wystarczą na lata!

 • Piłki nożne turf

  Piłki nożne turf

  Piłka nożna jest jedną z wielu aktywności fizycznych, która cieszy się niesłychaną popularnością wśród wielu osób na całym świecie. Zasady rozgrywki pochodzą z dawnych terenów Anglii i nie są zbyt skomplikowane, a do meczu potrzebna jest tak naprawdę tylko piłka. Dzięki temu ten sport może być uprawiany w zasadzie w każdym miejscu i każdej pogodzie.

  Oficjalnie w takiej drużynie piłkarskiej według powinno grać 11 zawodników, w tym licząc bramkarza, jednakże są też drużyny pięcioosobowe i siedmioosobowe. Najczęściej spotykanymi ze wszystkich typów piłek są te do piłki turf, czyli boisk trawiastych, używane zarówno podczas ćwiczeń w klubach, czy akademiach, ale też w szkołach. Popularność mogą zawdzięczać przystępnej cenie, która stoi w kompromisie z dobrą jakością, dzięki czemu takie piłki pomimo intensywnego użytkowania, są wytrzymałe.

  Większość profesjonalnych piłek nożnych turf jest zszywana tradycyjną metodą, dzięki czemu szwy są odpowiednio zabezpieczone. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli w różnych rozmiarach i wzorach. Często zdarza się tak, że z danego typu posiadamy więcej wzorów kolorystycznych i rozmiarów.

  Część piłek z naszej oferty posiadamy na stanach magazynowych, wtedy na stronie na karcie produktu widnieje informacja, że możemy je wysłać nawet do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Znajdujący się w naszej hurtowni szeroki wybór profesjonalnych piłek nożnych turf to gwarancja wysokiej jakości sprzętu, który wystarczy na lata!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Piłki nożne

Piłka nożna jest jedną z najbardziej znanych aktywności fizycznych na świecie, która dodatkowo cieszy się niesłychaną popularnością. Zasady rozgrywki pochodzą z dawnych terenów Anglii i są niezbyt skomplikowane, a do meczu jest potrzebna tak naprawdę tylko piłka. Dzięki temu ten sport może być uprawiany w zasadzie w każdym miejscu i każdej pogodzie. Oficjalnie w takiej drużynie piłkarskiej według powinno grać 11 zawodników, w tym licząc bramkarza, jednakże są też drużyny pięcioosobowe i siedmioosobowe.

Najczęściej spotykanymi ze wszystkich typów piłek są te treningowe, które są używane zarówno podczas ćwiczeń w klubach, czy akademiach, ale też w szkołach. Popularność mogą zawdzięczać przystępnej cenie, która stoi w kompromisie z dobrą jakością, dzięki czemu takie piłki pomimo intensywnego użytkowania, są wytrzymałe. Większość profesjonalnych piłek nożnych treningowych jest zszywana tradycyjną metodą, dzięki czemu szwy są odpowiednio zabezpieczone. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli w różnych rozmiarach i wzorach.

Często zdarza się tak, że z danego typu posiadamy więcej wzorów kolorystycznych i rozmiarów. Część piłek z naszej oferty posiadamy na stanach magazynowych, wtedy na stronie na karcie produktu widnieje informacja, że możemy je wysłać nawet do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Znajdujący się w naszej hurtowni szeroki wybór profesjonalnych piłek nożnych to gwarancja wysokiej jakości sprzętu, który wystarczą na lata!