Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
  dostępny wysyłka możliwa w ciągu 24h
  na zamówienie dostępny w ciągu około 10 dni roboczych
  na szybkie zamówienie dostępny w ciągu około 3 dni roboczych
  na potwierdzone zamówienie dostępność i termin realizacji zostanie potwierdzony
  Producent
  Po wybraniu producenta z listy wyboru, na liście produktów będą widoczne tylko pozycje wybranego producenta. Aby usunąć filtr producenta, proszę kliknąć
  na krzyżyk z prawej strony opcji wyboru.

  Piłki ręczne Jest 1 produkt.

  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

  Piłki ręczne

  Piłka ręczna jest jedną z dyscyplin sportowych, która cieszy się rosnącą popularnością wśród wszystkich grup wiekowych na całym świecie. Zasady rozgrywki są niezbyt skomplikowane, a do meczu jest potrzebna tak naprawdę tylko piłka. Dzięki temu ten sport może być uprawiany w zasadzie wszędzie i w większości warunków pogodowych. W takiej drużynie do piłki ręcznej według oficjalnych zasad powinno grać 7 zawodników, w tym licząc bramkarza, jednakże są też drużyny pięcioosobowe.

  Profesjonalne piłki do tego sportu są dostępne w 4, a czasem nawet pięciu rozmiarach, w wielu modelach i wersjach kolorystycznych. Do takich piłek warto dokupić również dostępne w naszej ofercie kleje, dzięki czemu zapewnimy lepszą przyczepność piłki do ręki. Wiele z tych piłek posiada atesty odpowiednich organizacji. Wiele modeli meczowych posiada również swoje odpowiedniki zrobione na wzór takiej piłki. Wtedy w nazwie możemy znaleźć termin replica. Często od oryginałów różnią się materiałem, z którego są wykonane, do ich zrobienia są używane zamienniki, które nierzadko są o wiele tańsze.

  Dużą część piłek posiadamy na stanach magazynowych, wtedy na karcie produktu widnieje informacja, że możemy je wysłać nawet do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Znajdujący się w naszej hurtowni szeroki wybór piłek ręcznych to gwarancja wysokiej jakości sprzętu, który wystarczy na lata!