Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
  dostępny wysyłka możliwa w ciągu 24h
  na zamówienie dostępny w ciągu około 10 dni roboczych
  na szybkie zamówienie dostępny w ciągu około 3 dni roboczych
  na potwierdzone zamówienie dostępność i termin realizacji zostanie potwierdzony

  Bramki 

  • Bramki do piłki nożnej

   bramki do piłki nożnej

   Bramki są jednymi z głównych elementów boisk do piłki nożnej, ręcznej, czy unihokeja. Mogła różnić się od siebie rozmiarem, głębokością, czy siatką, ale głównie spełniają taką samą funkcję. Są powszechnie używane przez szkoły, kluby sportowe, akademie, a nawet amatorzy, dla których

   gra stanowi źródło rozrywki. Standardowym rozmiarem bramki do piłki nożnej jest prostokąt o wymiarach 2,44m na 7,32m. Wynika to z pochodzenia tego sportu, czyli Wielkiej Brytanii, gdzie używane są inne jednostki miary. Na rynku możemy jednak znaleźć wersje profesjonalnych bramek piłkarskich z różnymi rozmiarami, które będą lepiej spełniały nasze wymagania. Osobną kategorią wartą wyróżnienia sią bramki do piłki nożnej dla dzieci, które idealnie będą pasowały młodszym pasjonatom tego sportu. 

   Podczas wyboru bramki powinniśmy również zwrócić uwagę na siatkę oraz materiał z którego jest wykonana sama konstrukcja bramki. Duży wybór oraz sprawdzona jakość gwarantują zakup bramek, które wystarczą na całe lata.

  • Bramki do piłki nożnej dla dzieci
  • Bramki do piłki ręcznej
  • Bramki do unihokeja
  • Obciążniki i kółka do bramek

  Bramki

  Bramki są jednymi z głównych elementów boisk do piłki nożnej, ręcznej, czy unihokeja. Mogła różnić się od siebie rozmiarem, głębokością, czy siatką, ale głównie spełniają taką samą funkcję. Są powszechnie używane przez szkoły, kluby sportowe, akademie, a nawet amatorzy, dla których gra stanowi źródło rozrywki.
  Standardowym rozmiarem bramki do piłki nożnej jest prostokąt o wymiarach 2,44m na 7,32m. Wynika to z pochodzenia tego sportu, czyli Wielkiej Brytanii, gdzie używane są inne jednostki miary. Na rynku możemy jednak znaleźć wersje profesjonalnych bramek piłkarskich z różnymi rozmiarami, które będą lepiej spełniały nasze wymagania. Osobną kategorią wartą wyróżnienia sią bramki do piłki nożnej dla dzieci, które idealnie będą pasowały młodszym pasjonatom tego sportu.
  Innym często uprawianym sportem drużynowym, do którego potrzebujemy bramek jest piłka ręczna. Według standardu takie bramki powinny mieć dwa metry wysokości oraz trzy metry wszerz, ale do celów treningowych dostępne są różne rozmiary.
  Podczas wyboru bramki powinniśmy również zwrócić uwagę na siatkę oraz materiał z którego jest wykonana sama konstrukcja bramki. Duży wybór oraz sprawdzona jakość gwarantują zakup bramek, które wystarczą na całe lata.