Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
  dostępny wysyłka możliwa w ciągu 24h
  na zamówienie dostępny w ciągu około 10 dni roboczych
  na szybkie zamówienie dostępny w ciągu około 3 dni roboczych
  na potwierdzone zamówienie dostępność i termin realizacji zostanie potwierdzony

  Bramki 

  • Bramki do piłki nożnej

   Bramki do piłki nożnej są podstawowym wyposażeniem każdego boiska do piłki nożnej. Standardowo możemy je znaleźć w wymiarach 7.32 metra szerokości i 2.44 metra wysokości, te wymiary wzięły się z ojczyzny piłki nożnej - Wielkiej Brytanii, jednakże często spotykane są też o mniejszych wymiarach, stosowane na przykład na mniejszych boiskach, czy do treningu młodszych zawodników. Zawsze przy wyborze rozmiaru należy zwrócić uwagę na wymagania ligi w jakiej grają zawodnicy, ponieważ różne ligi mają różne wymagania dotyczące rozmiarów, a także wielkość boiska.

   Głównymi materiałami z których są wykonane bramki do piłki nożnej są metal i drewno. Podczas gdy te pierwsze są bardziej trwałe i odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia, ich cena zazwyczaj jest znacząco wyższa niż tych wykonanych z drewna. Te drugie wymagają częstszej konserwacji i nie są tak wytrzymałe na pogodę i uszkodzenia jak te metalowe. Przy zakupie warto również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo zawodników jeśli chodzi o wykończenie bramek. Bramki zazwyczaj mają zaokrąglone krawędzie i nie mają ostrych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla graczy. Ponadto dobrze jest się upewnić o dobrej stabilności bramek, tak, żeby nie przesuwały się podczas meczu.

   Możemy także wyróżnić wiele rodzajów bramek do piłki nożnej, które różnią się od siebie przeznaczeniem, wymiarami oraz materiałem. Najczęściej spotykane są bramki stałe, czyli takie trwale przymocowane do boiska. Innym równie często stosowanym rodzajem są bramki przenośne, są one zazwyczaj mniejsze od tych trwale mocowanych i wymagają stabilnych przytwierdzeń do ziemi, aby nie przemieszczały się podczas gry. Warto również zwrócić uwagę na bramki specjalnie przystosowane na halę oraz bramki do piłki nożnej dla dzieci.

   Oprócz bramek ważnym elementem są również siatki do bramek, których szeroki wybór jest również dostępny w naszej hurtowni.

  • Bramki do piłki nożnej dla dzieci
  • Bramki do piłki ręcznej
  • Bramki do unihokeja
  • Obciążniki i kółka do bramek

  Bramki są nieodłącznymi elementami boisk do piłki nożnej, ręcznej i unihokeja. Choć mogą się różnić rozmiarem, głębokością czy rodzajem siatki, ich podstawowa funkcja pozostaje taka sama. Bramki są powszechnie stosowane przez szkoły, kluby sportowe, akademie oraz entuzjastów, dla których gra stanowi źródło rozrywki.

  Standardowe wymiary bramki do piłki nożnej to prostokąt o rozmiarach 2,44 m na 7,32 m. Takie wymiary wynikają z pochodzenia tego sportu, tj. Wielkiej Brytanii, gdzie używane są inne jednostki miary. Niemniej jednak na rynku dostępne są również profesjonalne bramki piłkarskie o różnych rozmiarach, które można dopasować do indywidualnych preferencji i wymagań. Warto również wyróżnić kategorię bramek do piłki nożnej dla dzieci, które idealnie pasują do młodych miłośników tego sportu. Innym popularnym sportem drużynowym, który wymaga stosowania bramek, jest piłka ręczna. Standardowe bramki do piłki ręcznej powinny mieć dwa metry wysokości i trzy metry szerokości, ale dostępne są również bramki o różnych rozmiarach, które są przeznaczone do celów treningowych.

  Podczas wyboru bramki warto zwrócić uwagę nie tylko na jej rozmiar, ale także na rodzaj siatki i materiał, z którego wykonana jest konstrukcja bramki. Duży wybór dostępnych produktów oraz sprawdzona jakość gwarantują zakup bramek, które posłużą przez wiele lat. Zapraszamy do skorzystania z naszego szerokiego asortymentu bramek, które spełnią Państwa oczekiwania pod względem jakości, trwałości i funkcjonalności. Dzięki naszym bramkom będziecie cieszyć się jeszcze bardziej intensywnymi i satysfakcjonującymi rozgrywkami w waszym ulubionym sporcie.