Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
dostępny wysyłka możliwa w ciągu 24h
na zamówienie dostępny w ciągu około 10 dni roboczych
na szybkie zamówienie dostępny w ciągu około 3 dni roboczych
na potwierdzone zamówienie dostępność i termin realizacji zostanie potwierdzony
Producent
Po wybraniu producenta z listy wyboru, na liście produktów będą widoczne tylko pozycje wybranego producenta. Aby usunąć filtr producenta, proszę kliknąć
na krzyżyk z prawej strony opcji wyboru.
Rozmiar
Po wybraniu rozmiaru z listy wyboru, na liście produktów będą widoczne tylko pozycje w danym rozmiarze. Aby usunąć filtr rozmiaru, proszę kliknąć na krzyżyk z prawej strony opcji wyboru.
KOLOR

Mechanizm filtrowania wg kolorów, działa w sposób uproszczony, wg kolorów podstawowych, które odnoszą się również do różnych odcieni danej barwy:

Kolor podstawowyKolory produktów
biały antracytowy, biały, kremowy
brązowy beżowy, brązowy, bursztynowy, ciemny khaki, dębowy, khaki, lniany, miedziany, naturalny, piaskowy
czarny czarny
czerwony bordowy, cynkowy, czerwony
fioletowy fioletowy, lawendowy, purpurowy
niebieski błękitny, chabrowy, ciemny turkus, denim, granatowy, indygo, kobaltowy, lazurowy, lodowy, niebieski, turkusowy
pomarańczowy brzoskwiniowy, pomarańczowy
różowy fuksja, fuksjowa, malinowy, różowy, rubinowy
szary ciemny melanż, grafitowy, srebrny, szary
wielokolorowy dowolny, kolorowy, moro, wielokolorowy
zielony ciemny zielony, groszkowy, jasnozielony, limonkowy, military, oliwkowy, seledynowy, szmaragdowy, zieleń trawy, zielony
żółty cytrusowy, jasno żółty, pistacjowy, żółty, złoty

Tagi

Bramki do piłki nożnej

Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów

Bramki do piłki nożnej są podstawowym wyposażeniem każdego boiska do piłki nożnej. Standardowo możemy je znaleźć w wymiarach 7.32 metra szerokości i 2.44 metra wysokości, te wymiary wzięły się z ojczyzny piłki nożnej - Wielkiej Brytanii, jednakże często spotykane są też o mniejszych wymiarach, stosowane na przykład na mniejszych boiskach, czy do treningu młodszych zawodników. Zawsze przy wyborze rozmiaru należy zwrócić uwagę na wymagania ligi w jakiej grają zawodnicy, ponieważ różne ligi mają różne wymagania dotyczące rozmiarów, a także wielkość boiska.

Głównymi materiałami z których są wykonane bramki do piłki nożnej są metal i drewno. Podczas gdy te pierwsze są bardziej trwałe i odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia, ich cena zazwyczaj jest znacząco wyższa niż tych wykonanych z drewna. Te drugie wymagają częstszej konserwacji i nie są tak wytrzymałe na pogodę i uszkodzenia jak te metalowe. Przy zakupie warto również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo zawodników jeśli chodzi o wykończenie bramek. Bramki zazwyczaj mają zaokrąglone krawędzie i nie mają ostrych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla graczy. Ponadto dobrze jest się upewnić o dobrej stabilności bramek, tak, żeby nie przesuwały się podczas meczu.

Możemy także wyróżnić wiele rodzajów bramek do piłki nożnej, które różnią się od siebie przeznaczeniem, wymiarami oraz materiałem. Najczęściej spotykane są bramki stałe, czyli takie trwale przymocowane do boiska. Innym równie często stosowanym rodzajem są bramki przenośne, są one zazwyczaj mniejsze od tych trwale mocowanych i wymagają stabilnych przytwierdzeń do ziemi, aby nie przemieszczały się podczas gry. Warto również zwrócić uwagę na bramki specjalnie przystosowane na halę oraz bramki do piłki nożnej dla dzieci.

Oprócz bramek ważnym elementem są również siatki do bramek, których szeroki wybór jest również dostępny w naszej hurtowni.