Jak dobrać stroje i akcesoria piłkarskie?

Piłka nożna obecnie cieszy się ogromną popularnością zarówno jako aktywność fizyczna, jak i źródło rozrywki. Dzięki graniu w nią na zajęciach wychowania fizycznego coraz częściej młodzi ludzie przenoszą swoje zainteresowanie tym sportem na dorosłe życie.

Strój piłkarski męski

Do gry w piłkę nożną nie trzeba profesjonalnego sprzętu, czy strojów, ale jedynie piłka i zgrana drużyna, jednakże, z uwagi na komfort zawodników i zawodniczek, bardzo często wybierają oni dedykowane do tej dyscypliny stroje. Takie komplety w przypadku strojów piłkarskich męskich powinny być uszyte w odpowiedni sposób, aby zapewnić wygodę, być funkcjonalne i dobrze wyglądać. Koszulki piłkarskie są zazwyczaj dość luźne, ale zarazem na tyle, aby nadmiar tkaniny nie ograniczał ruchów, a ponadto wykonane z odpowiedniego materiału, który jest lekki, przewiewny i oddychający, co zapewnia jak największą przyjemność z gry. Spodenki sportowe zwyczajowo są wykonane z tego samego materiału, a ich budowa jest dość luźna, dzięki czemu stanowią dopełnienie koszulki w komplecie. Dzięki bardzo szerokiej gamie wzorów i kolorów, nawet najbardziej wymagająca drużyna znajdzie takie stroje, które przypadną jej do gustu.

W ofercie naszej hurtowni są dostępne również stroje piłkarskie męskie z nadrukami. Te komplety są wykonywane metodą sublimacji, co oznacza, że z kilkudziesięciu dostępnych wzorów jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa dowolną kolorystykę i każdy rodzaj nadruków, czyli napisy, numery czy loga.  Ponadto warto zwrócić uwagę na profesjonalną odzież i akcesoria dla bramkarzy.

Strój piłkarski chłopięcy

Z uwagi na szczególną popularność tej aktywności w szkołach na zajęciach wychowania fizycznego, zostały również przygotowane stroje piłkarskie dla chłopców. Podobnie jak w przypadku kompletów dla Panów są one odpowiednio szyte ze specjalnego materiału, co zapewnia optymalny komfort i przyjemność z gry. Takie komplety dla młodych zawodników są nie tylko bardzo wygodne i funkcjonalne, ale też dzięki szerokiemu wyborowi drużyna przyciągnie do siebie uwagę. Dodatkowym atutem jest możliwość dopasowania zamówienia strojów do zamówień drużynowych, czy klubowych. Możemy wykonać nadruki takie jak napisy, numery, czy loga sponsora.  Cechą rozpoznawczą naszych strojów są żywe kolory i bardzo wysoka jakość. Warto też zwrócić uwagę na rozmiarówkę takich kompletów. Każdy strój jest dostępny w wielu rozmiarach, które są dokładnie opisane w tabeli rozmiarów, dzięki czemu każdy młody piłkarz znajdzie idealnie pasujący komplet.  W naszej ofercie jest również duży wybór odzieży i akcesoriów dla młodych bramkarzy.

Strój piłkarski damski

Podczas gdy męskie stroje są luźne, damskie stroje do piłki nożnej mają specjalny krój i delikatne wcięcie w pasie zwane taliowaniem w celu podkreślenia sylwetki, stroje męskie mają prosty krój, zaprojektowany tak, żeby umożliwić zawodnikowi jak największy zakres ruch, ale też nie dołożyć nadmiaru materiału, który mógłby sprawić dyskomfort. Takie damskie stroje piłkarskie są szyte z odpowiedniego materiału i zapewniają wszystkie niezbędne każdej zawodniczce funkcjonalności. Podobnie jak w przypadku kompletów męskich, czy chłopięcych jest możliwość zrobienia nadruku indywidualnego, bądź dla całej drużyny.

Sprzęt dla bramkarza

Podczas gdy zwracamy uwagę na stroje dla piłkarzy lub piłkarek, równie ważne są stroje i akcesoria dla bramkarzy. Także dla nich prawidłowy strój i dobranie odpowiednich rękawic jest podstawą przy zapewnianiu najlepszych możliwych warunków do gry. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór wielu typów strojów bramkarskich, a także profesjonalnych bluz i spodni dla bramkarzy. Na każdym z tych elementów odzieży możemy wykonać wybrane przez Państwa nadruki, również takie, żeby dopasować zawodnika do drużyny. Z uwagi na szeroką tabelę rozmiarów, każdy bramkarz będzie mógł znaleźć odpowiednią odzież bramkarską dla siebie. Równie ważnym aspektem co stroje są dla bramkarza rękawice bramkarskie, których bardzo duży wybór zarówno jeśli chodzi o kolory, wzory czy rozmiary zdecydowanie ułatwi zakup odpowiednich dla siebie.

Wyposażenie boisk i inne akcesoria piłkarskie

W naszej ofercie mamy również bardzo szeroki wybór wyposażenia hal i boisk, gdzie można znaleźć zarówno wysokiej jakości piłki nożne meczowe i treningowe, jak i bramki, a także siatki na bramki. Z innych elementów odzieży dostępne są również getry i skarpetogetry piłkarskie, wysokiej jakości opaski kapitańskie, czy wszelkiego rodzaju akcesoria dla trenerów takie jak gwizdki, bloki trenerskie, kartki sędziowskie, czy pachołki lub zestawy treningowe.