Piłki i dodatki 

 • Piłki nożne

  Piłki nożne

  Piłka nożna jest jedną z najbardziej znanych aktywności fizycznych na świecie, która dodatkowo cieszy się niesłychaną popularnością. Zasady rozgrywki pochodzą z dawnych terenów Anglii i są niezbyt skomplikowane, a do meczu jest potrzebna tak naprawdę tylko piłka. Dzięki temu ten sport może być uprawiany w zasadzie w każdym miejscu i każdej pogodzie. Oficjalnie w takiej drużynie piłkarskiej według powinno grać 11 zawodników, w tym licząc bramkarza, jednakże są też drużyny pięcioosobowe i siedmioosobowe.

  Najczęściej spotykanymi ze wszystkich typów piłek są te treningowe, które są używane zarówno podczas ćwiczeń w klubach, czy akademiach, ale też w szkołach. Popularność mogą zawdzięczać przystępnej cenie, która stoi w kompromisie z dobrą jakością, dzięki czemu takie piłki pomimo intensywnego użytkowania, są wytrzymałe. Większość profesjonalnych piłek nożnych treningowych jest zszywana tradycyjną metodą, dzięki czemu szwy są odpowiednio zabezpieczone. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli w różnych rozmiarach i wzorach.

  Często zdarza się tak, że z danego typu posiadamy więcej wzorów kolorystycznych i rozmiarów. Część piłek z naszej oferty posiadamy na stanach magazynowych, wtedy na stronie na karcie produktu widnieje informacja, że możemy je wysłać nawet do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Znajdujący się w naszej hurtowni szeroki wybór profesjonalnych piłek nożnych to gwarancja wysokiej jakości sprzętu, który wystarczą na lata!

 • Piłki ręczne

  Piłki ręczne

  Piłka ręczna jest jedną z dyscyplin sportowych, która cieszy się rosnącą popularnością wśród wszystkich grup wiekowych na całym świecie. Zasady rozgrywki są niezbyt skomplikowane, a do meczu jest potrzebna tak naprawdę tylko piłka. Dzięki temu ten sport może być uprawiany w zasadzie wszędzie i w większości warunków pogodowych. W takiej drużynie do piłki ręcznej według oficjalnych zasad powinno grać 7 zawodników, w tym licząc bramkarza, jednakże są też drużyny pięcioosobowe.

  Profesjonalne piłki do tego sportu są dostępne w 4, a czasem nawet pięciu rozmiarach, w wielu modelach i wersjach kolorystycznych. Do takich piłek warto dokupić również dostępne w naszej ofercie kleje, dzięki czemu zapewnimy lepszą przyczepność piłki do ręki. Wiele z tych piłek posiada atesty odpowiednich organizacji. Wiele modeli meczowych posiada również swoje odpowiedniki zrobione na wzór takiej piłki. Wtedy w nazwie możemy znaleźć termin replica. Często od oryginałów różnią się materiałem, z którego są wykonane, do ich zrobienia są używane zamienniki, które nierzadko są o wiele tańsze.

  Dużą część piłek posiadamy na stanach magazynowych, wtedy na karcie produktu widnieje informacja, że możemy je wysłać nawet do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Znajdujący się w naszej hurtowni szeroki wybór piłek ręcznych to gwarancja wysokiej jakości sprzętu, który wystarczy na lata!

 • Piłki do koszykówki
 • Piłki siatkowe
 • Inne piłki
 • Piłki dla dzieci
 • Akcesoria do piłek