Inne 

 • Yoga i fitness
 • Tablice taktyczne

  Profesjonalne tablice taktyczne to nieodłączny sprzęt każdego trenera. Zazwyczaj mają magnetyczną powłokę i znajdują się w zestawie z kolorowymi pionkami, które symbolizują zawodników. Większość tablic ma możliwość ścierania tego co było na nich napisane, dzięki czemu mogą być używane wielokrotnie. Według specjalistów, tablice taktyczne podnoszą walory dydaktyczne i organizacyjne treningów, dlatego też są tak chętnie stosowane przez trenerów różnych dziedzin. 

  Tablica taktyczna oprócz swojej funkcjonalności powinna również być na tyle lekka, aby można ją było bez większych problemów przenosić, a jej rozmiar na tyle duży, aby móc pomóc w wyjaśnianiu, ale też nie utrudniający przemieszczania jej, co dodatkowo ułatwiają specjalne uchwyty przymocowane do niemal każdego modelu. 

  Tablice taktyczne są wykonane z twardego, wytrzymałego materiału, dzięki czemu mogą dłużej służyć podczas treningów i być stosowane w praktycznie każdych warunkach.

  W tej kategorii możemy również znaleźć bloki trenerskie, które podobnie jak tablice mają za zadanie przedstawić taktykę i wyjaśnić punkt widzenia trenera.

  Duża część tablic trenerskich i bloków taktycznych z naszej oferty jest dostępna w stanach magazynowych i przy takich produktach jest widoczna informacja na stronie produktu. Wtedy takie akcesoria trenerskie możemy wysłać nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin. 

  Duży wybór oraz sprawdzona jakość gwarantują zakup tablic i bloków taktycznych, które będą służyły i przydawały się przez lata.