Piłki dla dzieci 

 • Piłki do koszykówki
 • Piłki do siatkówki
 • Piłki nożne halowe
 • Piłki nożne treningowo - meczowe

  Piłki nożne treningowo-meczowe

  Piłka nożna jest jednym z najpopularniejszych obecnie sportów drużynowych. Ze względu na nieskomplikowane zasady oraz mała ilość potrzebnego sprzętu do rozgrywki, ta dyscyplina może być uprawiana w zasadzie wszędzie i w większości warunków pogodowych. W takiej drużynie według oficjalnych zasad powinno grać 11 zawodników, w tym licząc bramkarza, jednakże są też drużyny pięcioosobowe i siedmioosobowe.

  Piłka nożna jest jednym z nielicznych sprzętów potrzebnych do gry w tej dziedzinie. Z uwagi na duży wybór mamy wiele parametrów, na które musimy zwrócić uwagę podczas zakupu. Przede wszystkim najważniejszą cechą o której powinniśmy pamiętać jest rozmiar i materiał, z którego wykonana jest piłka. Generalnie piłki dla dzieci różnią się rozmiarami w zależności od przeznaczenia i wieku użytkowników. Przykładowo do treningów użyjemy piłki nożnej treningowej dla dzieci, podczas, gdy do meczy możemy wykorzystać, taką która jest specjalnie do nich przeznaczona. Głównie jedne od drugich możemy rozpoznać po tym, że piłki treningowe są tradycyjnie szyte na łączeniach, podczas gdy w piłce meczowej poszczególne panele są łączone ze sobą termicznie, co zapewnia jej większą trwałość, ale zazwyczaj też powoduje podniesienie ceny. 

  Wiele piłek w naszej hurtowni jest dostępnych od ręki i mogą zostać wysłane w ciągu dwudziestu czterech godzin, a dostępność danego produktu mogą Państwo sprawdzić na karcie produktu.

 • Piłki ręczne
 • Różne - gumowe, rzutowe, piankowe