Ochraniacze i nagolenniki piłkarskie 

  • Nagolenniki piłkarskie
  • Nakolanniki siatkarskie

    Nakolanniki siatkarskie

    Gra w siatkówkę jest jedną z najpopularniejszych gier drużynowych. Jedną z jej cech jest duża nieprzewidywalność odnośnie toru lotu piłki. Jedną z najbardziej narażonych części ciała gracza lub graczki są kolana. Brak właściwej ochrony tego wrażliwego obszaru może zakończyć się nie tylko otarciami, ale poważną kontuzją stawu kolanowego, a czasami zaważyć o przyszłej karierze siatkarskiej.

    Aby wybrać odpowiednie ochraniacze do gry powinniśmy zwrócić uwagę na to, żeby były wygodne i nie ograniczały ruchów zawodnika podczas meczu, czy treningu. Źle dopasowane nakolanniki mogą zarówno obetrzeć gracza, jak i dekoncentrować go zmuszając do ciągłego poprawiania ich. Aby zapewnić optymalny komfort i przyjemność z rozgrywki powinniśmy wybrać nakolanniki, które są zarówno dopasowane, jak i z oddychającej tkaniny. 

    W ofercie naszej hurtowni można znaleźć nakolanniki siatkarskie różnych firm o różnych wymiarach. Przy produktach znajdują się tabele rozmiarów, które pomogą dobrać dla siebie idealny rozmiar, tak, aby rozgrywka była bezpieczna oraz przyjemna.