Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
dostępny wysyłka możliwa w ciągu 24h
na zamówienie dostępny w ciągu około 10 dni roboczych
na szybkie zamówienie dostępny w ciągu około 3 dni roboczych
na potwierdzone zamówienie dostępność i termin realizacji zostanie potwierdzony
Producent
Po wybraniu producenta z listy wyboru, na liście produktów będą widoczne tylko pozycje wybranego producenta. Aby usunąć filtr producenta, proszę kliknąć
na krzyżyk z prawej strony opcji wyboru.
Rozmiar
Po wybraniu rozmiaru z listy wyboru, na liście produktów będą widoczne tylko pozycje w danym rozmiarze. Aby usunąć filtr rozmiaru, proszę kliknąć na krzyżyk z prawej strony opcji wyboru.
KOLOR

Mechanizm filtrowania wg kolorów, działa w sposób uproszczony, wg kolorów podstawowych, które odnoszą się również do różnych odcieni danej barwy:

Kolor podstawowyKolory produktów
biały antracytowy, biały, kremowy
brązowy beżowy, brązowy, bursztynowy, ciemny khaki, dębowy, khaki, lniany, miedziany, naturalny, piaskowy
czarny czarny
czerwony bordowy, cynkowy, czerwony
fioletowy fioletowy, lawendowy, purpurowy
niebieski błękitny, chabrowy, ciemny turkus, denim, granatowy, indygo, kobaltowy, lazurowy, lodowy, niebieski, turkusowy
pomarańczowy brzoskwiniowy, pomarańczowy
różowy fuksja, fuksjowa, malinowy, różowy, rubinowy
szary ciemny melanż, grafitowy, srebrny, szary
wielokolorowy dowolny, kolorowy, moro, wielokolorowy
zielony ciemny zielony, groszkowy, jasnozielony, limonkowy, military, oliwkowy, seledynowy, szmaragdowy, zieleń trawy, zielony
żółty cytrusowy, jasno żółty, pistacjowy, żółty, złoty

Tagi

Stroje sportowe sędziowskie

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Stroje sędziowskie są nieodzownym elementem wyposażenia każdego sędziego podczas zawodów sportowych. Odpowiedni strój sędziowski nie tylko nadaje autorytet sędziemu, ale także pomaga w zachowaniu porządku na boisku, kontrolowaniu zawodników i przekazywaniu jednoznacznych sygnałów uczestnikom meczu. Charakteryzują się one zwykle charakterystycznym krojem, kolorystyką i, w niektórych przypadkach, nadrukami, co pomaga odróżnić sędziego od innych osób na boisku.

W ofercie hurtowni sportowej Manom można znaleźć różne modele strojów sędziowskich męskich, które są dostępne w magazynie. Oznacza to, że można je wysłać nawet w ciągu dwudziestu czterech godzin od złożenia zamówienia. Opcja personalizacji, która pozwala na wykonanie nadruków na strojach sędziowskich, umożliwia unikalne dostosowanie stroju do indywidualnych potrzeb sędziego lub drużyny.

Stroje sędziowskie są ważnym elementem profesjonalnej pracy sędziów, a odpowiednio dostosowany strój pomaga im w wykonywaniu swoich obowiązków na boisku. Dlatego dbanie o wysoką jakość i komfort strojów sędziowskich jest kluczowe dla zapewnienia sukcesu zawodów sportowych.